Kategorie
Blog - Uczniostwo

Moc duszy | Pastor Godwill Ogbolu

Moc duszy | Pastor Godwill Ogbolu
Obejrzyj także na Vimeo: https://vimeo.com/681068931

Jesteś DUCHEM!

Ty nie posiadasz ducha, ty jesteś DUCHEM; posiadasz DUSZĘ i mieszkasz w CIELE.

Uśpiona moc którą człowiek posiada w sferze duszy tylko czeka aby być uwolniona! Zacznij myśleć i mówić o sobie, tak jak Bóg o Tobie mówi. Zacznij widzieć siebie tak, jak Bóg Ciebie widzi.

Kiedy przyszedłeś do Jezusa, oddałeś mu swoje życie, a Jego Święty Duch zamieszkał w Tobie, została na Tobie wykonana praca. Jesteś JUŻ przeniesiony spod władzy, autorytetu królestwa ciemności do królestwa Umiłowanego Bożego Syna! W jednej chwili stałeś się kompletny, uzupełniony w Tym, który Cię umacnia, w Jezusie Chrystusie!

Uwolnij MOC!

Pozwól aby ta moc, która zamieszkała w Tobie została uwolniona ku całkowitej przemianie życia. Kiedy zaczniesz siać dobre ziarno, wypowiadając w sferze ducha dobre słowa, słowa błogosławieństwa a nie przekleństwa, słowa które określają Cię tak jak Bóg powiedział, będziesz zaskoczony tym, jak szybko w Twoim życiu zaczną manifestować się zmiany.

Jesteś górą, a nie dołem. Jesteś głową a nie ogonem. Zawsze idziesz do przodu, nigdy nie cofasz się w tył. Wszystko do czego przykładasz swą rękę, powiedzie się. Jesteś światłem które stawia się na stole. Jesteś jak miasto położone na wzgórzu którego nie można ukryć.

Jesteś solą tego świata!

Zacznij w to wierzyć, wypowiadać to i zachowywać się zgodnie z tym co mówisz! Czyż to nie wspaniałe? Hallelujah!