Kategorie
Blog - Uczniostwo

Studiowanie Bożego Słowa – Lekcje Życia – 4 | Pastor Godwill Ogbolu

Błogosławiony człowiek, który nie idzie za radą niegodziwych, nie stoi na drodze grzeszników i nie zasiada w gronie szyderców; Psalm 1:1

Studiowanie Bożego Słowa

Studiowanie Bożego Słowa - Lekcje Życia Chrześcijańskiego - 4 | Pastor Godwill Ogbolu
Obejrzyj także na Vimeo: https://vimeo.com/651117073
Pastor Godwill Ogbolu
Pastor Godwill Ogbolu – River Istanbul Church – Lekcje Życia Szkoła Uczniostwa

4 z 12 lekcji Życia Chrześcijańskiego – Szkoła Uczniostwa

Dziś razem z naszym ukochanym Pastorem Godwill’em Ogbolu prezentujemy czwartą z dwunastu fundamentalnych lekcji Życia Chrześcijańskiego. Dowiesz się z niej, jak ważne jest regularne studiowanie Bożego Słowa, napełnianie się Nim, i pozwalanie na to, aby przez to Słowo Duch Święty odnawiał nasz umysł.

Boże Słowo przemienia Twoje życie!

Bóg obiecuje, że ten, który ma upodobanie w Bożym Słowie, i rozmyśla, medytuje nad nim stale (we dnie i w nocy), będzie jak drzewo zasadzone nad strumieniami wód, którego liście nie więdną, i wydaje owoc we właściwym czasie. Kiedy pozwalasz, aby Boże Słowo stało się żywe w Twoim życiu, Ono przemieni każdy obszar życia w którym pozwolisz mu działać. Chwała Bogu!

Błogosławiony człowiek, który nie idzie za radą niegodziwych, nie stoi na drodze grzeszników i nie zasiada w gronie szyderców;
Lecz ma upodobanie w prawie PANA i nad jego prawem rozmyśla we dnie i w nocy.
Będzie on bowiem jak drzewo zasadzone nad strumieniami wód, które wydaje swój owoc w swoim czasie; jego liść nie zwiędnie i wszystko, co robi, powiedzie się.

Psalm 1:1-3 (UBG)