Prośba o modlitwę

Wierzymy, że Bóg ma moc odmienić życie, uzdrowić wszelkie dolegliwości, każdą chorobę, nawet taką, wobec której lekarze są bezradni. Modlimy się o chorych i potrzebujących (osobiście jak i przez telefon/internet) i widzimy wiele uzdrowień, uwolnień, przemian życia.

Prośba o modlitwę przez telefon

Jeżeli potrzebujesz modlitwy – wypełnij formularz „prośba modlitewna” poniżej, zadzwoń lub napisz: 789-408-401 (także WhatsApp, Telegram, Signal), albo skontaktuj się z nami przez email: lp.ahcokeicsuzej@tkatnok – odpowiemy tak szybko, jak tylko będzie to możliwe!

Doświadczyłeś czegoś po modlitwie?
Napisz krótkie świadectwo dla zbudowania wiary w innych!

Zapraszamy na niedzielne nabożeństwa oraz spotkania modlitewne które mają miejsce w każdą środę – więcej szczegółów tutaj: Kościół Chrześcijański RIVER w Krośnie


Zobacz, co Biblia mówi o Jezusie:

Kiedy nastał wieczór, przyprowadzono do niego wielu opętanych. A on wypędził duchy słowem i uzdrowił wszystkich chorych;
Aby się wypełniło, co zostało powiedziane przez proroka Izajasza: On nasze słabości wziął na siebie i nosił nasze choroby.

Mateusza 8:16-17

On nasze grzechy na swoim ciele poniósł na drzewo, abyśmy obumarłszy grzechom, żyli dla sprawiedliwości; przez Jego rany zostaliście uzdrowieni.

1 list Piotra 2:24

Błogosław, moja duszo, PANA, i nie zapominaj o wszystkich jego dobrodziejstwach.
On przebacza wszystkie twoje nieprawości, On uzdrawia wszystkie twoje choroby;

Psalm 103:2-3

Wszystkie wersety pochodzą z Uwspółcześnionej Biblii Gdańskiej


Prośba modlitewna

 

Wysłanie formularza jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie wprowadzonych danych w zakresie koniecznym do przesłania zawartości formularza „prośba modlitewna” na adres lp.ahcokeicsuzej@tkatnok.
Masz prawo do dostępu do swoich danych, poprawiania ich, oraz żądania usunięcia przesłanego zapytania. Więcej informacji o administratorach strony w dziale „Kościół Chrześcijański RIVER w Krośnie”.