Prośba o modlitwę

Prośba o modlitwę, modlitwa o uzdrowienie - prześlij intencję modlitewną

Wierzymy, że Bóg ma moc odmienić życie, uzdrowić wszelkie dolegliwości, każdą chorobę, nawet taką, wobec której lekarze są bezradni. Niezależnie od tego, czy potrzebujesz uzdrowienia fizycznego, emocjonalnego czy duchowego, Jezus Chrystus jest najlepszym lekarzem! Modlimy się o chorych i potrzebujących (osobiście, jak i przez telefon/internet) i widzimy wiele uzdrowień, uwolnień, przemian życia.

Modlitwa przez internet lub telefon

Potrzebujesz modlitwy? Wypełnij formularzprośba modlitewna”, zadzwoń lub napisz: 789-408-401 (także WhatsApp, Telegram, Signal), albo skontaktuj się z nami przez email: lp.ahcokeicsuzej@tkatnok, przesyłając intencję modlitewną — odpowiemy tak szybko, jak tylko będzie to możliwe!
Kiedy modlimy się o zdrowie i potrzebne łaski, Bóg wysłuchuje modlitw i odpowiada na nie w niesamowity sposób. Zaufaj Jezusowi Chrystusowi i nigdy nie trać nadziei!

Doświadczyłeś czegoś po modlitwie? Zobaczyłeś cudowne uzdrowienie, uwolnienie od nałogu, nawrócenie bliskiej osoby, albo inną Bożą interwencję?
Napisz krótkie świadectwo dla zbudowania wiary w innych!


Prośba modlitewna — prześlij intencję

Co to jest modlitwa wstawiennicza?

Modlitwa wstawiennicza to szczególny rodzaj modlitwy, w której osoba wierząca, będąca w żywej relacji z Bogiem wstawia się do Niego za kimś, kto z różnych powodów nie jest w stanie lub dyspozycji, aby zrobić to osobiście. Zgodnie z Biblią, jedynym pośrednikiem między człowiekiem a Bogiem jest człowiek Chrystus Jezus, więc nie należy traktować modlitwy wstawienniczej jako pośrednictwa osoby duchownej. To raczej płynąca z miłości modlitwa o bliźniego, w której ktoś staje przed Bogiem i prosi o Jego interwencję w życiu osoby wspomnianej w intencji.

Boże Słowo mówi „Stańcie więc […] we wszelkiej modlitwie i prośbie modląc się w każdym czasie w Duchu, czuwając nad tym z całą wytrwałością i z prośbą za wszystkich świętych…” (Ef 6:14,18). Modlitwa to wyraz wiary, że Dobry Bóg „według mocy działającej w nas może uczynić o wiele obficiej ponad to wszystko, o co prosimy albo o czym myślimy” (Ef 3:20). Należy także pamiętać, aby być gotowym do przyjęcia Jego woli, nawet jeśli nie zawsze jest ona zgodna z planami osoby zanoszącej prośbę.

Co to jest intencja modlitewna?

Intencja określa osobę oraz cel, dla którego kierujemy naszą prośbę o modlitwę. Może dotyczyć różnych aspektów życia, na przykład zdrowia, rodziny, relacji, pracy czy konkretnego problemu. W liście Jakuba napisane jest (parafraza z wersji AMPC) „Modlitwa sprawiedliwego czyni wielką moc dostępną”. Bóg bada serca — kiedy modlitwa jest zanoszona z Miłością, a jej intencją jest podnieść potrzebującego, Bóg wysłuchuje takiej modlitwy i można zobaczyć wiele Jego cudownych interwencji w ludzkich życiach.

Modlitwa wstawiennicza w Krośnie

Chcesz poprosić o modlitwę na miejscu? Zapraszamy na comiesięczne Nabożeństwo z modlitwą o uzdrowienie, uwolnienie.

Zapraszamy także na nabożeństwo w każdą niedzielę — na każdym spotkaniu jest miejsce na indywidualną modlitwę, można także poprosić o modlitwę w intencji twojej, lub twojego bliskiego.
Więcej szczegółów tutaj: Kościół Chrześcijański RIVER w Krośnie


Dlaczego możesz wierzyć, że Bóg cię kocha i chce twojego uzdrowienia?

Zobacz, co Biblia mówi o Jezusie:

Kiedy nastał wieczór, przyprowadzono do niego wielu opętanych. A on wypędził duchy słowem i uzdrowił wszystkich chorych;
Aby się wypełniło, co zostało powiedziane przez proroka Izajasza: On nasze słabości wziął na siebie i nosił nasze choroby.

Mateusza 8:16-17

On nasze grzechy na swoim ciele poniósł na drzewo, abyśmy obumarłszy grzechom, żyli dla sprawiedliwości; przez Jego rany zostaliście uzdrowieni.

1 list Piotra 2:24

Błogosław, moja duszo, PANA, i nie zapominaj o wszystkich jego dobrodziejstwach.
On przebacza wszystkie twoje nieprawości, On uzdrawia wszystkie twoje choroby;

Psalm 103:2-3

Wszystkie wersety pochodzą z Uwspółcześnionej Biblii Gdańskiej.