Kościół Chrześcijański RIVER w Krośnie

Kościół Jezusa Chrystusa. Żywy, Biblijny, chodzący w uzdrowieniu i wolności!

 
Uwielbienie z serca

Uwielbienie
z serca

Żywe
Słowo Boże

Namaszczone Boże Słowo
Skuteczne uczniostwo

Skuteczne
uczniostwo

Kościół Uliczny

Kościół uliczny

Pragniesz doświadczyć Bożej Obecności? Potrzebujesz uzdrowienia, wolności?


Kościół Chrześcijański RIVER

Jesteśmy wspólnotą Kościoła Chrześcijańskiego RIVER w Krośnie (woj. podkarpackie), z miłością i radością Ci usłużymy.

Zachęcamy do subskrypcji kanału Jezus Cię Kocha! na YouTube, na którym publikujemy najnowsze filmy i nagrania.

Co to znaczy „biblijnie wierzący Kościół Chrześcijański”?

Kościół Jezusa Chrystusa to nie budynek, to ludzie, którzy uwierzyli w Jezusa Chrystusa. Dzięki temu, że pokutowali ze swoich grzechów i przyjęli ofiarę Jezusa złożoną za nas wszystkich na Krzyżu Golgoty, otrzymali przebaczenie grzechów i narodzili się na nowo, stali się „nowym stworzeniem”. Wierzący spotykają się razem, aby wzrastać w wierze, dzielić się Słowem Bożym, wspierać się nawzajem i razem się modlić. W tym procesie stają się uczniami Jezusa Chrystusa i są przemieniani na Jego obraz i podobieństwo. Dlatego też uczniów nazwano „chrześcijanami” („chrześcijanin” – znaczy „mały Chrystus” – Dzieje Ap. 11:26).

Spotkanie Kościoła Chrześcijańskiego RIVER w Krośnie

Wierzymy, że Biblia to autentyczne Boże Słowo — jest jak list Boga do nas. Poznając Biblię, poznajemy Boga, Jego osobę, charakter, dowiadujemy się, co o nas myśli, i co dla nas przygotował. Boże Słowo mówi, że przez ofiarę Jezusa mamy dostęp do zbawienia, które jest jak „pełen pakiet” – zawiera przebaczenie grzechów, uzdrowienie i uwolnienie.

Przyjdź i skosztuj sam, jak dobry jest Pan Jezus Chrystus!

Bądź tam, gdzie Niebo dotyka ziemi, a Boża Miłość przemienia życia! Przyjdź i wzrastaj w wierze, stając się uczniem Jezusa Chrystusa. Dołącz do społeczności wierzących, którzy doświadczają Boga na co dzień.

 
 
Jak do nas trafić:

Nasi pasterze

Misjonarze Miron i Maria Wojnowscy (znajdź nas na FB)
tel: 789-408-401 (także WhatsApp, Telegram, Signal)
email: lp.ahcokeicsuzej@agulsop

Kochamy Jezusa Chrystusa. On nas odnalazł, przyciągnął do Swojego serca i dał nam Nowe Życie. On jest naszym Panem i Zbawicielem! Dzielimy się Jego Miłością z innymi.
Narodziliśmy się na nowo w kościele „River” w Warszawie pod służbą Pastora Coreya Ermana (zobacz wywiad „Na poddaszu” – cz.1 cz.2).

Jezus odpowiedział: Zaprawdę, zaprawdę powiadam ci: Jeśli się ktoś nie narodzi z wody i z Ducha, nie może wejść do królestwa Bożego.
Co się narodziło z ciała, jest ciałem, a co się narodziło z Ducha, jest duchem. […] Wiatr wieje, gdzie chce, i słyszysz jego głos, ale nie wiesz, skąd przychodzi i dokąd zmierza. Tak jest z każdym, kto się narodził z Ducha.

Ewangelia Jana 3:5-6,8 (UBG)