Nabożeństwo z modlitwą o uzdrowienie i uwolnienie – Krosno

Ewangelia. Dobra Nowina. Boża Miłość. Uzdrowienie. Uwolnienie. Te słowa budzą głębokie emocje. Ewangelia mówi, że Bóg posłał Jezusa Chrystusa, aby nas uwolnił od grzechu, śmierci i chorób, ofiarując nam życie wieczne. Dla wielu Ewangelia jest źródłem nadziei, jednak żywa Wiara jest czymś więcej…

Wiara jest pewnością, a nie jedynie nadzieją na to, że coś się wydarzy. Jest pewnością tego, co już się dokonało na Krzyżu Golgoty. Kiedy ogłaszamy Boże zwycięstwo w konkretnej przestrzeni naszego życia, sadzimy tam nasionka Bożego Słowa. Można porównywać tę sytuację do ciąży. Do pewnego momentu niczego nie widać na zewnątrz. Jednak życie zostało poczęte. Ono istnieje i powolutku wzrasta. Tak samo nasionko – kiełkuje, choć jest jeszcze pod ziemią, jeszcze niewidoczne, ale… to, co poczęte, już zostało powołane do istnienia.

Bóg ma moc odmienić życie.

Wierzymy, że Bóg ma moc odmienić życie. Niezależnie od tego, czy potrzebujesz uzdrowienia fizycznego, emocjonalnego czy duchowego, nabożeństwo z modlitwą o uzdrowienie i uwolnienie jest miejscem, gdzie możesz doświadczyć przemieniającej mocy Boga. Jezus Chrystus jest najlepszym lekarzem! Wierzymy, że Bóg chce uzdrawiać i uwalniać od wszelkiego cierpienia i zniewoleń. Problemy zdrowotne? Lęk? Depresja? Uzależnienie? Jezus Chrystus oferuje uzdrowienie i wyzwolenie.

Miłość Boża jest przemieniająca. Kiedy pozwalamy Jego mocy przenikać nasze życie, doświadczamy uzdrowienia, które przynosi trwałą zmianę do życia. Dlatego, jeśli szukasz duchowego i fizycznego uzdrowienia, jeśli pragniesz zmiany w swoim życiu i szukasz kościoła, w którym możesz doświadczyć obecności Boga i odnaleźć wolność, to zapraszamy Cię! Przyjdź i skosztuj, jak dobry jest Pan, doświadcz Mocy Bożej Miłości!

Przyjdź!

Bądź tam, gdzie Niebo dotyka ziemi, a Boża Miłość przemienia życia! Przyjdź i wzrastaj w wierze, stając się uczniem Jezusa Chrystusa. Bądź częścią wspólnoty wierzących, którzy doświadczają Boga każdego dnia swojego życia.

Spotkanie z uzdrowieniem w Krośnie
 
 • Gdzie?
  wspólnota Kościoła Chrześcijańskiego RIVER – Krosno, Bursaki 45
 • Kiedy?
  Ostatnia niedziela miesiąca, godz. 11:00
  Uwaga: w marcu to spotkanie będzie wyjątkowo o tydzień wcześniej, 24 marca 2024
 • Ważne:
  Jeżeli do nabożeństwa pozostało jeszcze sporo czasu, a Ty potrzebujesz modlitwy, nie czekaj, przyjdź na dowolne niedzielne spotkanie, pod koniec każdego spotkania jest czas na indywidualną modlitwę. Możesz także napisać albo zadzwonić 789-408-401, żeby się na modlitwę umówić.
  Więcej informacji tutaj
 
Jak do nas trafić: