Nabożeństwo z modlitwą o uzdrowienie i uwolnienie – Krosno

Ewangelia. Dobra Nowina. Boża Miłość. Uzdrowienie. Uwolnienie. Te słowa budzą głębokie emocje. Ewangelia mówi, że Bóg posłał Jezusa Chrystusa, aby nas uwolnił od grzechu, śmierci i chorób, ofiarując nam życie wieczne. Dla wielu Ewangelia jest źródłem nadziei, jednak żywa Wiara jest czymś więcej…

Wiara jest pewnością, a nie jedynie nadzieją na to, że coś się wydarzy. Jest pewnością tego, co już się dokonało na Krzyżu Golgoty. Kiedy ogłaszamy Boże zwycięstwo w konkretnej przestrzeni naszego życia, sadzimy tam nasionka Bożego Słowa. Można porównywać tę sytuację do ciąży. Do pewnego momentu niczego nie widać na zewnątrz. Jednak życie zostało poczęte. Ono istnieje i powolutku wzrasta. Tak samo nasionko – kiełkuje, choć jest jeszcze pod ziemią, jeszcze niewidoczne, ale… to, co poczęte, już zostało powołane do istnienia.

Modlitwa o uzdrowienie

Wierzymy, że Bóg ma moc odmienić życie. Niezależnie od tego, czy potrzebujesz uzdrowienia fizycznego, emocjonalnego czy duchowego, nabożeństwo z modlitwą o uzdrowienie i uwolnienie jest miejscem, gdzie możesz doświadczyć przemieniającej mocy Boga. Jezus Chrystus jest najlepszym lekarzem! Wierzymy, że Bóg chce uzdrawiać i uwalniać od wszelkiego cierpienia i zniewoleń. Problemy zdrowotne? Lęk? Depresja? Uzależnienie? Jezus Chrystus oferuje uzdrowienie i wyzwolenie.

Miłość Boża jest przemieniająca. Kiedy pozwalamy Jego mocy przenikać nasze życie, doświadczamy uzdrowienia, które przynosi trwałą zmianę do życia. Dlatego, jeśli szukasz duchowego i fizycznego uzdrowienia, jeśli pragniesz zmiany w swoim życiu i szukasz kościoła, w którym możesz doświadczyć obecności Boga i odnaleźć wolność, to zapraszamy Cię! Przyjdź i skosztuj, jak dobry jest Pan, doświadcz Mocy Bożej Miłości!

Przyjdź!

Bądź tam, gdzie Niebo dotyka ziemi, a Boża Miłość przemienia życia! Przyjdź i wzrastaj w wierze, stając się uczniem Jezusa Chrystusa. Bądź częścią wspólnoty wierzących, którzy doświadczają Boga każdego dnia swojego życia.

Spotkanie z uzdrowieniem w Krośnie
 
 • Gdzie?
  wspólnota Kościoła Chrześcijańskiego RIVER – Krosno, Bursaki 45
 • Kiedy?
  Ostatnia niedziela miesiąca, godz. 11:00
 • Ważne:
  Jeżeli do nabożeństwa pozostało jeszcze sporo czasu, a Ty potrzebujesz modlitwy o uzdrowienie, nie czekaj, przyjdź na dowolne niedzielne spotkanie, pod koniec każdego spotkania jest czas na indywidualną modlitwę. Możesz także napisać albo zadzwonić 789-408-401, żeby się na modlitwę umówić.
  Więcej informacji tutaj
 
Jak do nas trafić: