Chrześcijaństwo to nie religia: W Chrystusie nie ma potępienia

Czy wiesz, że Chrześcijaństwo to nie tylko religia, ale przede wszystkim relacja? W naszym najnowszym wideo, “Chrześcijaństwo to nie religia: W Chrystusie nie ma potępienia”, Pastor Godwill Ogbolu oraz Gregory Dickow dzielą się swoim spojrzeniem na to, jak obecność Boża może zmienić Twoje życie. Zanurz się razem z nami w nauczania, które przynoszą pokój i pomogą Ci zrozumieć, dlaczego w Jezusie Chrystusie jesteś wolny od potępienia.

Czy wiesz, że Bóg pragnie być blisko Ciebie każdego dnia? Pozwól Mu dotknąć swojego serca i zobacz, jak Miłość Jezusa może przemienić każdy aspekt Twojego życia.

Zachęcamy do dalszego odkrywania tematu słuchając innych nauczań, podcastów, oraz nagrań Biblii Audio – np. Psalmów, który mogą być Twoim źródłem inspiracji. Nie zapomnij subskrybować naszego kanału, aby nie przegapić materiałów, które mogą ubogacić Twoją duchową podróż.

Czy jesteś gotów pozwolić, by Boża Obecność zmieniła Twoje życie? Zobacz nasze wideo już teraz i doświadcz zmiany, jaką przynosi życie w Chrystusie. W Jego Miłości. Bez potępienia.

#Uwolnienie #ZmianaŻycia #Duchowość #PrzemianaŻycia #ObecnośćBoża

#Wiara #DuchowePrzebudzenie #Chrześcijaństwo #ChrześcijańskieNauczanie

CHAPTERS:
0:00 – W Chrystusie nie ma potępienia
3:44 – Bóg tak umiłował świat
5:19 – Modlitwa Zbawienia
7:34 – Modlitwa przebudzenia