Wskrzeszenie córki: Curry Blake i Sid Roth

Witaj na naszym kanale, gdzie dzielimy się niezwykłymi historiami uzdrowień, które pokazują siłę modlitwy i ogromną Miłość Jezusa. Dzisiejsze świadectwo przypomni Ci, jak potężny jest nasz Bóg i jak bardzo pragnie dla nas dobra. Czy wiesz, że Jezus mówi do każdego z nas, zapraszając do głębszej relacji?

W tym filmie Curry Blake dzieli się świadectwem o tym, jak jego córka umarła i w cudowny sposób powróciła do życia – jest to wywiad z Sidem Rothem w programie “To Ponadnaturalne!” (wczesne lata służby Curry’ego Blake – ze służby JGLM – John G. Lake Ministries).

To jest Boży czas. To jest ostateczne żniwo. Pytanie jest teraz nie o to, czy to jest ostatnie żniwo. To nie jest pytanie, czy ludzie będą uzdrawiani. Pytanie brzmi, czy ty będziesz tego częścią?

Zachęcamy Cię do refleksji nad swoim życiem duchowym. Czy Ty pokutowałeś już ze swoich grzechów i prosiłeś, aby Bóg dał Ci moc, aby je pokonać? Czy uczyniłeś już Jezusa swoim Mesjaszem i Panem?

Nie zapomnij subskrybować i śledzić nas także na innych platformach społecznościowych, aby być na bieżąco z nowymi, inspirującymi treściami, które pomogą Ci w codziennym życiu z Bogiem. Pamiętaj, miłość Jezusa jest dla każdego – pozwól Mu dotknąć i przemienić także Twoje życie.

#UzdrowienieDuchowe #UzdrowieniePrzezWiarę #ModlitwaOUzdrowienie #ModlitwaUzdrowienia #Wskrzeszenie #WskrzeszenieZMartwych

#UzdrowienieZRaka #UzdrowienieCiała #ModlitwaZaUzdrowienie #UzdrowienieIWiara #UzdrowieniePrzezWiarę #johnglake #jglm

CHAPTERS:
0:00 – Wstęp
0:34 – Kim był John G. Lake
1:24 – Curry Blake przejechany przez samochód
3:49 – Historia choroby pierwszej córki Curry’ego
7:55 – Wskrzeszenie trzeciej córki Curry’ego Blake
15:09 – Wizyta w Niebie
19:11 – Powołanie do służby uzdrowienia
17:38 – Uzdrowienia z AIDS i raka
21:34 – Żniwo czasów ostatecznych