Bóg jest DOBRY i tylko DOBRY

Bóg jest DOBRY i tylko DOBRY – Kościół Uliczny “Jezus Cię Kocha!” Iwonicz-Zdrój, 26.10.2023

❤️🔥 Spotkanie z Bogiem przynosi radykalną zmianę w naszym życiu. Kiedy przyjmujemy Jezusa Chrystusa i Jego ofiarę Krzyża, Jego Duch zamieszkuje w nas, stajemy się Bożymi dziećmi. To nie jest tylko religijne wyznanie, ale realna zmiana, która jest widoczna dla innych. Kiedy trwamy w relacji z Bogiem, nasze życie ulega przemianie, a nasz charakter staje się z każdym dniem się bardziej podobny do Jezusa.

Słowo Boże mówi w Jeremiasza 29:11:
Gdyż ja znam myśli, które mam o was, mówi PAN: myśli o pokoju, a nie o utrapieniu, aby zapewnić wam koniec, jakiego oczekujecie.

Nie wahaj się, zwróć się do Boga dziś w swojej modlitwie. Bóg jest Dobry i tylko Dobry. Jego Miłość jest bezwarunkowa, a Jego troska nie ma granic. Niezależnie od tego, przez co przechodzisz, możesz być pewien, że On nigdy Cię nie porzuci i nigdy nie opuści. On zawsze jest gotów pomóc. Kiedy przychodzisz do Niego z ufnością i otwartym sercem, On przemieni Twoje życie i objawi Swoją Miłość.

Spotykamy się w Iwoniczu-Zdroju, na placu Załuskich Karola i Józefa przed Starymi Łazienkami – każdy piątek około godz. 14:00!
Bądź tam gdzie Niebo dotyka ziemi, a Boża Miłość przemienia życia! Do zobaczenia!
https://jezusciekocha.pl/blog-uczniostwo/kosciol-uliczny-iwonicz-zdroj/

#kosciółUliczny #chrześcijaństwo #kościółchrześcijański