Święta niezgoda: zdecyduj, co musi odejść z Twojego życia!

Święta niezgoda – czyli rzeczy i sytuacje, którym chrześcijanin powinien się przeciwstawić, oraz to, jak widzisz siebie i innych.

“Poddaj się Bogu, przeciwstaw się diabłu” – zdecyduj, co musi odejść z Twojego życia. W tym inspirującym wideo, odkryjesz, jak ważna jest Twoja decyzja i działanie w drodze do pełni nowości życia, jakie oferuje Tobie Bóg. Dowiesz się także, jak przeciwnik próbuje manipulować Twoimi myślami i jak możesz się temu przeciwstawić, trzymając się prawdy Bożego Słowa.

Czy zastanawiałeś się kiedyś, jakie działania możesz podjąć, aby rzeczy, których nie chcesz, zniknęły z Twojego życia? To wideo dostarczy Ci odpowiedzi i pomoże zrozumieć, jak ważne jest, abyś podjął decyzję o zmianie. Zobaczysz, jak moc modlitwy i duchowe wsparcie wierzących braci i sióstr mogą doprowadzić Cię do zwycięstwa nad tym, co negatywne.

Nie pozwól, by strach czy zwątpienie kierowały Twoim życiem. Pozwól Jezusowi działać i zobacz, jak Jego obecność może przemieniać każdą sytuację. Uwolnij się od ciężarów, które niesiesz, oddaj je Bogu, i pozwól, by Miłość i Moc Jezusa wypełniły Twoje życie.

Zapraszamy Cię do oglądania i refleksji: jakie zmiany chcesz wprowadzić w swoim życiu, aby codziennie doświadczać tej pełni, którą ma dla Ciebie Bóg? Zacznij swoją podróż ku lepszemu życiu już dziś!

#zmiana #bóg #modlitwa #decyzja #zmianażycia

Pastor Miron Wojnowski
Wspólnota Kościoła RIVER w Krośnie
24.04.2024

CHAPTERS:
0:00 – Poddanie Bogu, przeciwstawienie diabłu
0:49 – Nienawiść diabła do chrześcijan
1:47 – Przeciwdziałanie niegodziwym rzeczom
5:02 – Błędy w życiu chrześcijańskim
5:48 – Rola głowy domu
8:27 – Znaczenie cierpliwości
9:37 – Dialog z Bogiem
11:03 – Pozwól Bogu na działanie
12:32 – Wpływ Boga na życie
13:29 – Święta niezgoda w chrześcijaństwie
14:31 – Samoocena a chrześcijaństwo
17:11 – Budowanie pozytywnego obrazu siebie
18:20 – Przeciwnik chce Cię trzymać w porażce
20:00 – Wpływ na świat przez pomoc innym