Uzdrowienie: Tajemnica ujawniona: Curry Blake i Sid Roth – wczesne lata #johnglake #jglm

Odkryj niezwykłą tajemnicę Bożego uzdrowienia w rozmowie Curry’ego Blake’a z Sidem Rothem! Curry dzieli się sekretami Bożego Uzdrowienia, które przekraczają granice zrozumienia i pokazują, jak głęboka jest miłość Jezusa.
Czy wiesz, że Jezus mówi do każdego z nas? Poznaj, jak prosta, szczera modlitwa wiary może przynieść zdrowie i radość w twoje życie oraz życie innych. Czy jesteś gotów doświadczyć, jak Bóg pragnie działać w każdym miejscu i czasie?

Obejrzyj to poruszające świadectwo i pozwól, aby słowa Curry’ego Blake’a umocniły twoją wiarę i przekonanie o obecności Boga w codziennych sprawach. Niech każdy moment tego wideo stanie się dla Ciebie źródłem inspiracji i duchowego wzrostu. Zobacz, jak Bóg działa poprzez swoich wiernych i jak możesz stać się częścią tej nadprzyrodzonej zmiany!

Nie zapomnij subskrybować i śledzić nas także na innych platformach społecznościowych, aby być na bieżąco z nowymi, inspirującymi treściami, które pomogą Ci w codziennym życiu z Bogiem. Pamiętaj, miłość Jezusa jest dla każdego – pozwól Mu dotknąć i przemienić także Twoje życie.

#krzyż #zwycięstwo #UzdrawianieChrześcijańskie #BożeUzdrawianie #UzdrawianieCiała #PrzełomoweŚwiadectwa

#Uzdrawianie #TechnikaUzdrowienia #UzdrowienieModlitwą #TechnicyUzdrawiania #UzdrawianieNauczanie

CHAPTERS:
0:00 – John G. Lake
1:18 – Wyniki szkoleń uzdrowień
2:01 – Sekrety uzdrowień
5:17 – Dlaczego nie uzdrawiamy
6:49 – Metoda nauczania Curry Blake
10:59 – Emocje w modlitwie
15:12 – Wiara i wytrwałość w uzdrawianiu
15:58 – Uzdrowienie a wiara
16:53 – Formuły i metody uzdrowienia